Представники Colourpop обожнюють створювати тематичні б'юті-лінійки. Цього разу колекція натхненна класичним геловінським фільмом "Фокус-покус".

Також цікаво Lancôme анонсував ексклюзивну б'юті-лінійку, присвячену "Емілі в Парижі": перші фото

Colourpop представили другу колекцію за мотивами "Фокус-покус"

Діснеївський фільм "Фокус-покус" 1993 року, головні ролі в якому виконали Бетт Мідлер, Сара Джесіка Паркер та Кеті Наджимі, досі залишається популярним для перегляду в багатьох сім'ях у день Геловіну. Тепер шанувальники цього свята зможуть зробити собі тематичний макіяж за допомогою косметики із колекції продуктів для макіяжу. Colourpop випустили свою другу колекцію, присвячену фільму "Фокус-покус".

До колекції під назвою Coven Crew увійшла палетка тіней для повік Witching Hour, яка складається з 12 різноманітних відтінків, що підійдуть для осінніх образів або ж сміливого макіяжу на святкування Геловіну. Серед них – сяйливий фіолетовий, золотий, смарагдовий, а також матові відтінки для бази. Кольори мають тематичні назви. Наприклад: "підземелля", "повний місяць" і "зілля життя".

Зокрема, у Coven Crew представлені кремові помади чорного, фіолетового й нюдового кольору, 3 окремі відтінки тіней, люстерко з чорною кішкою, а також свічка з ароматом каштана.


Косметика для мейк-апу відьми / Фото з інстаграму Colourpop


Люстерко від Colourpop / Фото з інстаграму бренда


Лінійка косметики до Геловіну / Фото з інстаграму Colourpop


Палетка тіней у стилі "Фокус-покус" / Фото з інстаграму Colourpop