Якщо ви плануєте візит до перукаря найближчим часом, то варто дізнатися, які стрижки будуть актуальними в цьому сезоні. Деякі з них є класичними та ніколи не виходять з моди, а інші вражають своєю новизною і трендовими акцентами.

Більше тенденцій Пряме волосся – головний тренд модних показів, який повернувся з минулого: fashion-фото

Наприклад, каре є не лише трендовою, але й практичною зачіскою. Проте за ним потрібно регулярно доглядати: вкладати, підбирати хороший догляд, вчасно підстригати кінці. Щоб пасма виглядати ефектно, їх достатньо випрямити або трішки накрутити. Подовжений боб також вже декілька років залишається на піку популярності. Перевага стрижки в тому, що її можуть дозволити собі власниці як прямого, так і хвилястого волосся. Із такою довжиною дуже широке поле для hair-експериментів.

Красуням з довгим волоссям, які давно прагнуть змінити імідж, підійде каскад. Загалом ви не втратите багато довжини, але зможете вдало освіжити зачіску. Каскад матиме розкішний вигляд і на просто розпущеному волоссі, і в модних укладках. Чудовим рішенням восени також стане рваний чубчик у французькому стилі. Надихайтеся невимушеним і натуральним прикладом Дакоти Джонсон.

Восени 2021 у тренді буде піксі. Стрижка не вимагає особливого догляду, але шевелюру доведеться мити часто і вкладати щоразу. Проте результат вартий усіх зусиль.

Модні стрижки на осінь 2021


Ідеальне каре / Фото Harper's Bazaar


Подовжений боб / Фото Harper's Bazaar


Стрижка у стилі каскад / Фото Harper's Bazaar


Рваний чубчик / Фото Harper's Bazaar


Піксі / Фото Harper's Bazaar