Чому випадає волосся: 5 головних причин

22 червня 2021, 11:59
Читать новость на русском

Джерело:

Grazia

Випадіння волосся є поширеною проблемою. Причин на це існує чимало. Проте спеціалісти виділяють 5 головних, про які варто дізнатися, щоб мати густу, здорову і красиву шевелюру. Адже не завжди слід перекладати відповідальність лише на фарбу для волосся чи шампунь.

Насамперед слід провести простий тест: подивіться, чи на кінчику волосини, яка випала, є білий вузлик – волосяна цибулина. Якщо ні, то панікувати не слід, бо у вас просто ламке волосся, за яким потрібен належний догляд.

Корисно: Як підкреслити природну красу: 5 простих кроків

У протилежному випадку не мийте голову кілька днів, а потім потягніть себе за пасма на маківці і скронях. Якщо в руках залишиться більше 5 волосин, то слід звернутися до лікаря-трихолога. Головних причин такого явища є 5.

Причини випадіння волосся

  • Спадковість. Якщо хтось із ваших батьків страждав від такої проблеми, то ви також у зоні ризику. Раніше вчені вважали, що генетична схильність може передаватися лише по лінії батька, але недавні дослідження довели, що по материнській теж. У будь-якому випадку хвилюватися слід тоді, коли ви втрачаєте більше 100 волосин на день.
  • Гормональні зміни. Випадіння волосся трапляється не лише у вагітних або тих, у яких нещодавно були пологи, але й у жінок, які приймають контрацептиви. Якщо ви помітили надмірну втрату волосин після певного терміну вживання контрацептивів, то слід проконсультуватися з лікарем.

  • Захоплення детокс-дієтами і неправильне харчування. Інколи у прагненні мати красиву фігуру можна погіршити стан волосся, і воно буде слабким та тонким. Організм розподілятиме ресурси, а волосся, на його погляд, не є найважливішою частиною.
  • Постійний стрес. Якщо ви перебуваєте у стані стресу тривалий час, то це дуже швидко зможе негативно вплинути на здоров’я волосся і шкіри голови.
  • Здоров’я. Випадіння волосся не можна ігнорувати і думати, що все само собою вирішиться. Проте інколи причини такої проблеми можуть бути дуже серйозними: захворювання щитовидної залози, діабет, серцеві хвороби, підвищений артеріальний тиск. Тому не потрібно панікувати чи намагатися самостійно ставити діагноз, але звернутися до досвідченого лікаря необхідно.