Фітнес-блогерка та мотиватор розповіла журналу Grazia, які шкідливі звички можуть заважати вам досягти бездоганного тіла.

Читайте також: Бути, як француженка: 5 порад для краси від Жанни Адамс

Шкідливі звички, які заважають схуднути

  • Порушення режиму харчування. Аби організм працював добре, потрібно встановити собі один режим харчування і дотримуватися його. Радикальні зміни можуть погіршити роботу травлення. Наприклад, якщо ви раптово захочете відмовитися від сніданку чи вечері.
  • Шкідливі перекуси. Не практикуйте заміну повноцінного прийому їжі, наприклад, бутербродом по дорозі на роботу. Така манера харчування швидко переростає у звичку, від якої потім важко позбутися. Якщо ви знаєте, що у вас бракуватиме часу на обід чи вечерю, то краще приготуйте та візьміть зі собою здорові перекуси: натуральні батончики, горіхи, цільнозернові хлібці.

Красива фігура
Як зберігати красиву фігуру / Фото Unsplash

  • Відчутність здорової їжі на сніданок. Прийом їжі зранку є дуже важливим для роботи організму. Адже саме у цей час він заряджується енергією на весь день. Якщо у вас є звичка не снідати, то намагайтеся її позбутися. Ймовірно, що ви потім будете більше їсти в другій половині дня, коли метаболізм стає повільнішим.
  • Пити менше денної норми води. Важливо випивати достатню кількість води щодня. Адже, не роблячи цього, у вас посилюватиметься відчуття голоду та, можливо, болітиме голова. Склянка води на голодний шлунок зранку допомагає запустити усі процеси життєдіяльності, а згодом протягом всього дня вода сприяє активному функціонуванню організму.
  • Пасивний спосіб життя. Якщо ви полюбляєте відпочивати лише на дивані, то вам слід додати активності у свої будні та вихідні дні. В іншому випадку вам не вдасться схуднути чи навіть зберегти фігуру. Активність важлива не лише для підтримки стрункої фігури, а й для загального стану здоров’я.

Як схуднути
Як правильно худнути / Фото Pexels

  • Стрес. Багато людей схильні до "заїдання стресу". Тому це також заважає позбутися зайвих кілограмів. Насамперед важливо знайти першопричину свого знервованого стану. Таким чином ви уникнете зайвої ваги та проблем зі здоров’ям.
  • Відчутність корисних продуктів харчування. Навіть регулярні прийоми їжі, якщо вони включають булочки та смажену картоплю, можуть нашкодити вашій фігурі. Тому важливо, аби в раціоні були корисні для здоров’я продукти, багаті вітамінами та мінералами.