Аніта Луценко опублікувала відео у своєму інстаграм-профілі, на якому продемонструвала, як швидко та легко можна позбутися болю та втоми в спині за допомогою тренування вдома. В описі публікації жінка написала, що нещодавно їй довелося провести весь день за комп’ютером. Після того, як вона просиділа багато годин на одному місці, то відчула дискомфорт у спині і вирішила швидко його побороти.

Читайте також: Що їсть Кейт Міддлтон, щоб зберегти красиву фігуру

Мінітренування Аніти Луценко, щоб розім’яти спину

Лише після того, як тренерка сама відчула, як це важко мати "сидячу роботу", то відповіла на запити своїх підписників і зняла відео, на яких показала техніку виконання вправ проти втоми у спині. Їх відтворити легко та не потрібно на таке тренування витрачати багато часу, але ефект того вартий. Якщо ви знайомі із рутинною роботою в офісі за комп’ютером та болем у спині, то поради Аніти Луценко стануть вам у нагоді.

  • Повороти біля стіни, але потрібно від неї трішки відійти.
  • Roll down з притиснутими сідницями. Допомагає розслабити поперек.
  • Ковзання рук по стіні, щоб розім’яти плечі. Під час виконання цієї вправи не забудьте підтягнути живіт, не прогинайте поперек. Якщо захочете її ускладнити, то можна опускати руки під кутом 90 градусів.