Молодість шкіри можна зберегти довше, якщо дотримуватися певних б'юті-правил. Elle поділився, як уникнути передчасних ознак старіння.

Читайте також: Пілінг фруктовими кислотами: принцип дії, чи можна повторити вдома та протипоказання

Б’юті-звички, які потрібно мати в 30 років

  • Користуйтеся сонцезахисним кремом. Щоденний захист від шкідливого впливу ультрафіолетових променів необхідний, якщо ви хочете запобігти передчасній появі зморшок. Наносити спеціальний засіб потрібно як влітку, так і взимку. Адже навіть непомітні фактори провокують перші ознаки старіння, пігментацію та зморшки.
  • Не пропускайте вечірній догляд. Шкіру потрібно щовечора готувати до сну, бо в цей період вона найкраще регенерується та вбирає поживні речовини. Тому і результат від нанесення нічних доглядових засобів більш помітний.
  • Регулярно робіть масаж обличчя. Розминати м'язи обличчя потрібно щоразу після нанесення крему чи сироватки на шкіру. Таким чином ви стимулюватимете кровообіг, лімфодренаж та вироблення колагену. Навіть вмивати обличчя потрібно правильно – масажними круговими рухами.
  • Скрабуйте, але в міру. Надмірне скрабування обличчя може пошкодити водно-жирову плівку шкіру, яка слугує для неї захисним бар'єром. Внаслідок чого зовнішнім подразникам буде легше впливати на стан дерми. Ексфоліацію варто проводити не часті 3 разів на тиждень. Після процедури обов’язково наносіть зволожувальний косметичний продукт.
  • Належно доглядайте за шиєю, ділянкою декольте та руками. Не можна забувати дбати про шкіру в цих місцях. Адже ніжний шкірний покрив починається від грудей, а закінчується біля коренів волосся.

Прості, але корисні, звички допоможуть вам довго не втрачати молодість шкіри та виглядати красивою. Починайте їх дотримуватися вже зараз.