Приклад модної стрижки від Єви Лонгорії є завжди актуальним і личить кожній жінці. Єва Лонгорія не вдається до кардинальних змін зовнішності, але її б'юті-рішення завжди стають трендом, який прагнуть повторити модниці зі всього світу.

Може зацікавити Який макіяж і зачіску зробити на Новий рік: гламурні б'юті-образи К'яри Ферраньї

Єва Лонгорія та її нова стрижка – каре

Під час нового світського виходу Єва Лонгорія продемонструвала нову довжину свого темного блискучого волосся та ідеальну укладку. Ідеальне каре завжди буде в топі наймодніших стрижок всіх часів. Якщо ви наважилися на стрижку, яка ніколи не стане антитрендовою, то беріть приклад із відомої акторки.

Нова зачіска неймовірно освіжила образ зірки. Шанувальники зазначили, що на фото Єва виглядає більш впевненою, стильною і має хороший настрій.

Над створенням оновленого ефектного іміджу зірки працювала hair-стилістка Charlene Roxborough-Konsker. Майстриня опублікувала світлину знаменитої красуні на своїй інстаграм-сторінці та додала сміливий підпис: "Бос Єва Лонгорія".

Зачіска
Єва Лонгорія з новою зачіскою / Фото з інстаграму зірки

Окрім ідеально прямих і блискучих пасм, для вечірки Єва Лонгорія зробила виразні смокі-айс у темних відтінках, губи покрила нюдовим блиском і обвела їхній контур коричневим олівцем. Образ зірки доповнив елегантний білий костюм – піджак і штани зі стрілками.

Б'юті-образ
Неймовірний б'юті-образ для натхнення / Фото з інстаграму Єви Лонгорії

Єва Лонгорія
Стильна Єва Лонгорія / Фото Getty Images

Стрижка
Єва Лонгорія демонструє модну стрижку /
Фото Getty Images

Реакція шанувальників

  • "Дуже гаряча дівчинка";
  • "Я завжди любив тебе з коротким бобом";
  • "Ікона краси і стилю";
  • "Приголомшлива леді";
  • "Сучасна Снігова Королева. Люблю і сумую за тобою".