У hair-трендах літа 2021 переважає вишуканість, але водночас зручність та швидкість. Нікому не сподобалося б витрачати багато часу на укладку волосся, адже хочеться ловити кожен момент. Тому добірка стильних зачісок підійде як на світський захід, так і на прогулянку.

Не пропустіть Стильні зачіски на кожен день: 5 неймовірних ідей, які можна повторити за 10 хвилин

Варіанти трендових зачісок літа 2021

  • Низький пучок

Дівчатам з довгим волоссям часто хочеться його зібрати через спеку та вітер. Тому на допомогу приходить звичайний пучок, а його "низька посадка" додасть стилю. Якщо на вас чекають у ресторані – волосся можна зв'язати туго, а на щодень підійде легкий варіант.

  • Мінікосички

Бохо-кіски завоювали популярність серед знаменитостей та стали одною з найбільш трендових зачісок цього літа. Вони робляться швидко: потрібно відділити пасма з обох боків обличчя та заплести тонку косичку. Решта волосся залишається розпущеним. Така укладка має грайливий вигляд і стане вдалою деталлю вашого образу.

  • Пишне волосся

Природність – завжди у тренді. Це доводить черговий варіант зачіски на літо. Щоб її повторити, не треба використовувати вирівнювачів, шпильок чи резинок. Для пишного прикореневого об'єму можна сушити волосся феном головою вниз – так укладка матиме ніжний вигляд.

  • Легкі хвильки

Для створення цієї зачіски так само важливо не намагатися добитися ідеальності. Можна злегка накрутити локони, а потім розчесати волосся, нанести мус та розпушити пасма, або ж закрутити їх джгутами, трохи зволожити й дати висохнути.

  • Гладенькі зачіски з проділом

Для цієї стильної укладки може знадобитися вирівнювач або мус. Слід добитися гладенької зачіски без зайвого об'єму – можна зробити пучок або хвіст. Важливим є проділ – він повинен бути помітним.