Cosmopolitan розповів про 5 б’юті-порад, які можна ігнорувати. Вони не завдають вашому зовнішньому вигляду особливої шкоди, але й не є корисними.

Вам буде цікаво: Яку зачіску зробити в офіс на кожен день: прості та елегантні ідеї

Міфи про волосся

  • Волосся потрібно часто освітлювати. Якщо ви пофарбувалися в білявку та регулярно відвідуєте колориста, аби замалювати відрослі корені, то не означає, що щоразу необхідно заново освітлювати всю довжину волосся. Якщо майстер кваліфікований, то він просто змішає для коренів більш темний відтінок і "розтягне" його на пасма.
  • Щоразу перед фарбуванням робити відновлювальні процедури. Не завжди, коли колористи рекомендують вам відновити волосся за допомогою спеціальних процедур, це насправді потрібно, якщо ви самі не бачите необхідності. Якісні фарби для волосся володіють відновлювальними та живильними властивостями, тому додаткові маніпуляції не варто робити, якщо ви правильно доглядаєте за своєю шевелюрою самостійно.


Якій інформації про волосся не слід вірити / Фото Pexels

  • Засоби для догляду за волоссям повинні бути однієї марки. Це хибне твердження. Волосини є мертвими тканинами, тому вони не впізнають марки продуктів, які ви використовуєте для догляду за ними. На стан волосся впливає лише склад доглядових засобів.
  • Потрібно стригти волосся щомісяця, аби воно росло інтенсивніше. Насправді це міф. Волосина росте від кореня і те, що відбувається знизу, не впливає на швидкість її росту. Якщо у вас немає посічених кінців чи іншої потреби в стрижці, то можна не підрізати волосся так часто.
  • Голову варто мити щодня. На деяких шампунях зазначено, що вони "підходять для щоденного використання". Проте волосся можна мити щодня лише, якщо у вас жирна шкіра голови, і воно швидко забруднюється. В іншому випадку немає такої необхідності.