Фешн-інфлуенсери та стрітстайлери на Паризькому тижні моди вражали не лише стильними аутфітами, але й новими модними тенденціями в б'юті-образах. Надихайтеся зачісками гостей модних показів та повторюйте прості й натуральні маніпуляції з волоссям.

Цікавий тренд Рваний чубчик Дакоти Джонсон – мастхев осені: кому і навіщо варто спробувати модну зачіску

Низький хвіст, обкручений блискучим локоном, інфлуенсерки з Німеччини мав особливо ефектний вигляд. Амбасадорка зачіски переконана, що її ідею тепер повторюватимуть модниці зі всього світу. І недарма. Адже hair-стилісти відмічають ріст популярності низького хвоста, "перетягнутого" локоном.

Зачіска
Стильна зачіска / Фото з інстаграму @leoniehanne​

Хвіст
Низький хвіст / Фото з інстаграму @leoniehanne​

Багато зіркових красунь з'являлися на Тижні моди в Парижі з високими кінськими хвостами та з різними варіаціями "мальвінки": із плетінням або випущеними локонами. Додамо, що запорукою красивого вигляду цих зачісок було доглянуте волосся. Адже на сухих, ламких і тьмяних локонах навіть наймодніша укладка втратить усю свою привабливість.

Хвіст
Високий хвіст / Фото з інстаграму @negin_mirsalehi

Укладка
Модна укладка / Фото з інстаграму @negin_mirsalehi

Мальвінка
Мальвінка на прямих пасмах / Фото з інстаграму @tamara

Мальвінка
Цікаве платіння / Фото з інстаграму @tamara

Також образу інфлюенсерів ефектності додавала укладка, суть якої полягає у прибрані волосся назад або за вуха. Її так просто повторити, але зачіска вийде стильною, якщо ви зробите її акуратно.

Волосся
Доглянуте волосся / Фото з інстаграму @leoniehanne​

Багато стрітстайлерів обрали для зачісок стиль Меган Маркл – пригладжені низькі пучки. Таке рішення в укладанні волосся є дуже елегантним і трендовим, а також практичним, бо дозволяє зверху вдягнути берет чи кепку.

Пучок
Елегантний пучок / Фото з інстаграму @pernilleteisbaek

Звісно, розпущене волосся залишається вічно актуальним. Проте тут також важливо, щоб пасма були доглянутими. Гості Тижня моди в Парижі експериментували з легкими хвилями й ідеально рівними локонами.

Пасма
Прямі пасма / Фото з інстаграму @marianamachado____

Волосся
Легко накручене волосся / Фото з інстаграму @candela_________