Єдиним мінусом корисної карамельної процедури для пом’якшення та оздоровлення волосся є те, що після неї вам необхідно буде витратити трішки більше часу на миття голови, ніж зазвичай, аби видалити усі залишки солодкої суміші. Byrdie розповів про користь процедури та те, як її зробити.

Дізнайтеся: Як навчитися заплітати голландські коси: поради та техніка створення

Переваги карамельної процедури для волосся

Карамельний догляд за волоссям роблять для того, аби згладити волосяну кутикули. Зокрема, люди, які вже випробували процедуру, діляться своїми враженнями у соцмережах. Вони зазначають, що після неї волосся також ставало більш м’яким і зволоженим. Оскільки карамельна суміш не містить хімічних інгредієнтів, то її можна безпечно використовувати для будь-якого типу волосся.

До складу суміші входить мед, який є потужним натуральним зволожувачем, оливкова олія слугує пом’якшувальним інгредієнтом завдяки своїм властивостям, а банан багатий на білок, тому також є потрібним для здоров’я волосся. Карамельна маска також сприяє появі блиску на волоссі і робить його слухнянішим та прямішим, якщо у вас воно схильне до завивання.

Як зробити карамельну процедуру в домашніх умовах

Що вам знадобиться?

  • 1/3 склянки оливкової олії;
  • 1/3 склянки натурального меду;
  • 1/4 склянки меляси (замінника цукру);
  • 2 баночки бананового дитячого харчування;
  • 1 столова ложка кукурудзяного крохмалю, змішана з такою ж кількістю води, щоб розчинити його;
  • 1 столова ложка яблучного оцту.

Візьміть невелику ємність, мірну склянку та пляшку з аплікатором, щоб забезпечити рівномірний розподіл суміші по волоссю. Далі змішайте усі інгредієнти в одній посудині, додайте туди крохмаль і перемішуйте масу, допоки не розчиняться усі грудочки. Потім покладіть ємність з усіма компонентами на плиту і розігрівайте на маленькому вогні. Продовжуйте перемішувати інгредієнти до того моменту, поки суміш не закипить. Коли з’являться перші ознаки кипіння, вимикайте вогонь і дайте масі охолонути.

Перелийте суміш у пляшку з аплікатором і повільно рівномірно наносіть її на волосся. Залиште маску на годину, а потім ретельно змийте теплою водою із шампунем без сульфатів. Оздоровче карамельну процедуру рекомендовано проводити 1 раз на 2 тижні. Проте варто індивідуально визначити пористість свого волосся і встановити частоту "солодкого лікування", яка буде необхідною саме для вас. Важливо не перебільшувати із повтореннями процедури. Адже, якщо ви перенаситите волосся білком, то отримаєте зворотний ефект: сухість і ламкість локонів.