Перевагою зачіски "голландські коси" є те, зо вона допомагає захистити волосся. Тому восени погодні та інші несприятливі фактори не здатні сильно пошкодити волосяну структуру. Marie Claire поділився порадами та технікою створення голландської коси.

Цікаво знати: У будь-якій незрозумілій ситуації – омбре: як модно пофарбувати темне волосся

Як заплести голландські коси

  • Підготовка. Насамперед потрібно підготувати необхідні інструменти, які вам знадобляться в процесі: дзеркало, гребінець, щітка для розчісування волосся та спеціальні гумки. Ретельно та повільно розчешіть волосся, щоб позбутися усіх вузлів. Якщо ви хочете заплести 2 косички, то зробіть рівний проділ волосся на дві частини: від чола до шиї. Оберіть бік, з якого хочете почати, а ті пасма, які вам поки що не будуть потрібними, закріпіть для зручності.
  • Техніка. Як і для плетіння звичайної коси, почніть із невеликою частини волосся від самих кренів біля шкіри голови. Поділіть ці пасма на 3 секції і, не поспішаючи, починайте заплітати: праве пасмо покладіть під середнє, змінивши його положення, потім зліва покладіть пасмо вниз під середнє, знову ж змінюючи їхні положення. Після двох маніпуляцій починайте додавати волосся. З кожною взаємодією із правою та лівою секціями волосся додавайте потрошки розпущеного волосся в косу. Важливо робити це, стягуючи косу в напрямку потилиці, а не до обличчя. Саме для цього вам знадобиться дзеркало. Можливо, спочатку вам буде важко, але особливість голландської коси є те, що вона повинна лежати біля голови ззаду.
  • Фініш. Коли ви успішно завершили плетіння і все розпущене волосся сформували в косу, то пора її закріпити. Вкінці ви не повинні підбирати інші пасма волосся. Вам необхідно завершити плетіння звичною технікою із 3 пасмами. Зав’яжіть косу гумкою для волосся і переходьте до плетіння наступної.

Дивіться відео, як правильно плести голландські коси: