Якщо у вересні 2020 Ріанна підкреслювала погляд за допомогою підводки для очей Flypencil Longwear Pencil Eyeliner у кольорі Sea About It, відтінку кобальтового синього, то восени 2021 красуня наважилася на не менш яскраві б'юті-екперименти, але з червоним тоном. Аби створити "зворотне котяче око", співачка нанесла червоний пігмент на нижні ватерлінії.

Більше про красу Лише за 10 хвилин: Ніна Добрев створює повсякденний макіяж, який робить обличчя "свіжим"

Ріанна продемонструвала новий тренд у макіяжі

В інстаграм-сторіз Ріанна опублікувала туторіал, як підвести очі, аби отримати наймодніший макіяж. Незалежно від ваших навичок, повторити б'юті-тренд зможе кожна жінка. Почніть з обережного ковзання обраним лайнером назад-вперед уздовж ватерлінії.

Урок співачки тривав всього 30 секунд. Протягом цього часу вона вибрала криваво-червону підводку, колір якої є особливо доречним на період сезону свят. ЗМІ припускають, що Ріанна також використала один із олівців власного бренда Fenty Beauty – Flypencil Longwear Pencil Eyeliner у стилі Cherry Punk, який описують як "червоний матовий". Подібний відтінок можуть надати ще такі продукти Anastasia Beverly Hills Norvina Chroma Stix Makeup Pencil in Red, Urban Decay's 24/7 Glide-On Waterproof Eyeliner Pencil in Alkaline.

RiRi не розповіла, як потрібно правильно вирівнювати косметику на внутрішніх кутиках та як малювати "крила" над верхніми лініями росту вій. Натомість вона детально показала, що, проводячи лінії, слід сильніше натискати лайнером, а зворотну стрілку необхідно ретельно розтушувати.

Якщо ви також у захваті від червоної підводки, то спробуйте повторити трендовий макіяж очей Ріанни.

Макіяж
Макіяж Ріанни з криваво-червоною підводкою / Фото з інстаграму зірки

Косметика
Як використовувати червону підводку для очей / Фото з інстаграму Ріанни