Лущення шкіри є сезонною проблемою в холодні пори роки. Існує багато методів боротьби із цією проблемою. Проте, коли потрібно терміново зробити макіяж, а шкіра досі лущиться, то варто скористатися порадами від візажистів, щоб отримати бажаний результат, пише Marie Claire.

До теми: Що потрібно знати про догляд за шкірою обличчя взимку: 3 важливі рекомендації

Підготовка до макіяжу на шкірі, яка лущиться

  • Відлущення. Насамперед потрібно скористатися м'яким скрабом, який допоможе позбутися від ороговілих лусочок шкіри. Експерти не рекомендують надто сильно розтирати його по обличчі, аби не травмувати дерму. Не намагайтеся повністю прибрати усі клітини шкіри, які відлущилися, бо можна погіршити ситуацію. Ваше завдання лише зробити лущення менш помітним.
  • Зволоження. Таким чином ви зможете швидко та ефективно позбутися від лущення. Для цього шкірі необхідне належне зволоження та живлення за допомогою корисних компонентів і мінералів. Ранковий макіяж виглядатиме красиво на шкірі, якщо перед сном ви нанесете живильний крем або спеціальну нічну маску. Тоді засіб матиме більше часу, аби проникнути глибше в шкірі і збагатити її корисними мікроелементами. Не забувайте перед макіяжем використовувати зволожувальну сироватку. Вона сприятиме рівномірному розподіленню тональної основи.
  • Нанесення праймера. Цей засіб додатково зволожує шкіру обличчя і вирівнює рельєф. Тональний засіб, нанесений після праймера, не "скочуватиметься" протягом дня і матиме привабливий вигляд. Важливо, аби праймер не закупорював пори, а створював своєрідний захисний шар, завдяки якому тональна основа не проникатиме в шкіру.

Також варто знати: Осінній догляд за шкірою обличчя: причини лущення та способи від нього позбутися

  • Покриття. Коли шкіра суха та лущиться, варто захищати її від додаткового подразнення. Тому вам знадобиться тональний засіб без матового фінішу. Обирайте продукт на кремовій основі. Зокрема, на цей період слід відмовитися від використання пудри, яка підкреслює лущення. Аби макіяж був стійким, а шкіра рівномірною та гладенькою, можете скористатися фіксуючим спреєм.

Якими косметичними засобами потрібно користуватися, коли лущиться шкіра

  • Молочко для шкіри – м'яко очистить її, зволожить належним чином, захистить від потенційного пошкодження. Якщо користуватися ним перед нанесенням декоративної косметики, то тональна основа розподілиться більш рівномірно.
  • Міцелярна вода – ефективно очищує будь-який тип шкіри, що є обов'язковим для полущеної дерми. Тому що засіб зможе прибрати усі забруднення з обличчя.
  • BB-крем – легкий за своєю текстурою, зможете замаскувати дрібні недоліки та створити ефект сяючої шкіри.