Шкіра особливо схильна до пошкоджень саме в холодну пору року. Harper's Bazaar дав 3 рекомендації щодо дієвого догляду за шкірою обличчя взимку.

Корисно знати: Красива та сяюча: практичні поради, які допоможуть покращити стан шкіри

Як доглядати за шкірою обличчя взимку

  • Зволоження. Взимку варто робити більший акцент на зволоженні шкіри, аніж в інші пори року, бо саме в цей час мороз негативно впливає на її стан. Аби уникнути лущення та почервоніння, замініть свій звичний тонік з етиловим спритом на більш ніжні засоби для зволоження. Також важливо не наносити крем чи тонік одразу перед виходом з дому. Проводіть б’юті-процедуру мінімум за годину до контакту шкіри з холодним повітрям.
  • SPF-захист. Так, навіть у холодний сезон потрібно захищати шкіру від ультрафіолетових променів. Адже вони мають властивість не лише погіршувати стан шкіри, а й пришвидшувати старіння. Під час морозів можна користуватися сонцезахисним кремом із нижчим рівнем SPF. Експерти рекомендують крем із захистом SPF20.
  • Захист від вітру. Щоб створити на обличчі штучний бар’єр від вітру, користуйтеся косметикою: праймер, тональний крем та пудра зможуть захистити шкіру від несприятливих погодних умов. Якщо не захочете наносити шар тональної основи, то спробуйте кольдкрем. У своєму складі він містить віск, який утворює на шкірі захисну плівку.