Лілі Коллінз пощастило мати привабливу зовнішність та виразні риси обличчя. Зірці міг би личити будь-який макіяж, але цього разу вона зупинилася на трендовому монохромному мейк-апі. 31-річна акторка опублікувала фото, на якому помітно деталі створення макіяжу, на своїй інстаграм-сторінці.

Вам варто знати: У чому секрет червоної помади: як створити ідеальний образ

Ідея монохромного макіяжу від Лілі Коллінз

Насамперед варто нагадати, що монохромним макіяж називають тоді, коли для його створення застосовували декоративну косметику одного відтінку. Лілі Коллінз виступила на події з нагоди вручення премії MTV Movie & TV Awards. Знаменитість обрала мейк-ап, який доречно гармоніював з її темною сукнею та елегантною зачіскою у вигляді низького гладкого хвоста.

Фіона Стайлз, яка є візажисткою зірки, особливу увагу присвятила роботі над рівномірним тоном шкіри, аби відтінок обличчя не відрізнявся від шиї та ділянки декольте. Від природи у Лілі широкі темні і густі брови. Майстриня макіяжу вдало підкреслила та зробила акцент на натуральній особливості зовнішності зірки: підмалювала брови спеціальними тінями ледь темнішого відтінку та зафіксувала їх гелем чи милом для брів. Вилиці та контур обличчя візажистка виділила бронзером. А макіяж очей виконала у коричневих відтінках: світліший на рухомих повіках, а темніший ретельно розтушований у напрямі до брів. Також можна помітити, що в акторки промальована лінія росту вій, аби вони здавалися густішими, а на вії нанесли туш.

Губи Лілі Коллінз прикрашає помада також коричневого відтінку, яка довершує монохромний макіяж. Така ідея мейк-апу є модною й універсальною. Практикуйтеся в її відтворенні та вдосконалюйте свої навички візажу.