Деталі запуску косметичного бренда Сіара поки тримає в секреті. Проте вже відомо, що це буде лінійка засобів для догляду за шкірою.

Читайте також: Anti-VDay: співачка Halsey випустила колекцію косметики з важливим посиланням

Сіара запускає власний б'юті-бренд

У прямому ефірі Сіара поділилася зі своїми підписниками, яких у неї понад 27 мільйонів, що думка про запуск бренда засобів для догляду за шкірою у неї з’явилася під час пандемії, коли про свою красу доводилося дбати самостійно без допомоги косметичних процедур у салоні.

За словами співачки, засоби її б’юті-бренда підходитимуть для усіх типів шкіри, а також для боротьби з проблемою пігментації.

Я в захваті і надзвичайно пишаюся,
– описала майбутній запуск Сіара.

Наразі деталі щодо косметичних продуктів тримаються в секреті.

Що відомо про співачку Сіару?

  • 25 жовтня американській співачці виповнилося 35 років.
  • Вона народилася 1985 року у штаті Техас, США.
  • У 2005 році на премії MTV Video Music Awards Сіара отримала нагороди за "Найкраще танцювальне відео", за "Найкраще хіп-хоп відео": Lose Control. У 2006 році стала володаркою музичної нагороди "Греммі" за "Найкраще музичне відео": Lose Control.
  • У Сіари є 5-річний син Ф’ючер від попередніх стосунків з репером Ф’ючером, у шлюбі з гравцем в американський футбол Расселом Вілсоном у подружжя народилися донька Сієнна та син Він.
  • Зірки ділиться подробицями свого життя та творчості в інстаграмі, де також часто публікує світлини у спокусливих образах.