Harper's Bazaar наголошує, що не варто сліпо наслідувати тренди, але дізнатися про них потрібно, можливо, вам сподобається саме нова трендова ідея для манікюру або надихне вас на схожий нейл-дизайн.

До теми: 3 тренди в зимовому манікюрі: стильні дизайни, які потрібно повторити в наступному сезоні

Мікроманікюр – nail-тренд зими 2020-2021

Оскільки 2020 рік змусив багатьох красунь відмовитися від професійного нейл-дизайну, бо салони краси були зачинені певний час, то навіть це призвело до появи нового тренду в манікюрі. Нігті можуть виглядати акуратно та доглянуто навіть без щільного яскравого покриття лаком. Внаслідок цього в моду прийшов мікроманікюр, який також називають мікро або skinny френч. Взимку 2021 тенденція ставатиме лише популярною.

Ідея мікроманікюру полягає у простому та стриманому покриті, яке схоже на класичний френч. Проте у цьому випадку смужка на кінці нігтя тонка різнокольорова, а також може бути діагональною чи у формі хвильки. Трендовий дизайн на нігтях можна відтворити навіть самостійно. Він підійде будь-якій формі та довжині нігтьової пластини.

Акуратний манікюр личитиме до різних образів і довго залишатиметься актуальним. Він додає ніжності жіночим рукам і доглянутого вигляду.