Хлої Чжао з'явилася на червоній доріжці в образі, раніше нетиповому для церемонії Оскар. 39-річна режисерка не лише утрималася від нанесення декоративної косметики на обличчя, але й заплела 2 прості і стильні колоски.

Дивіться: Церемонія вручення Оскар-2021: відео шоу

Б'юті-образ Хлої Чжао на церемонії Оскар-2021

Лауреат Оскара як краща режисерка Хлої Чжао віддала перевагу natural-образу для головної церемонії кінопремій. Жінка абсолютно відмовилася від використання декоративної косметики, на її губах навіть не було зволожувального бальзаму, а волосини на бровах Чжао стильно "дивилися" у різних напрямах. Щодо зачіски, то Хлої заплела 2 недбалі косички на своєму довгому темному волоссі, зафіксувавши їх чорними спеціальними гумками внизу. Зокрема, на нігтях режисерки не було кольорового покриття. Тобто вона також не робила манікюру.


Як виглядала Хлої Чжао на церемонії Оскар-2021 / Фото Getty Images

Не дивлячись на неординарний б'юті-образ, Хлої Чжао мала гармонійний вигляд зі своїм вбранням, кросівками і аксесуарами. Режисерка і продюсерка продемонструвала, що обличчя може мати красивий вигляд без косметики, волосся – без стайлінгових засобів, а руки – без нейл-дизайну. Такий вибір жінки є символічним, адже наразі в індустрії краси натуральність та використання екологічної косметики є найбільш популярним трендом.


Хлої Чжао на церемонії Оскар-2021 / Фото Getty Images

Що відомо про Хлої Чжао

  • Найкраща режисерка року народилася у Пекіні, але кар'єру побудувала у США.
  • Вона навчалася у лондонській школі-інтернаті, потім у Лос-Анджелесі. Після навчання за спеціальністю "політологія" у Коледжі Маунт Голіок вона працювала промоутеркою, згодом спробувала себе у сфері нерухомості, а потім – барменкою.
  • У Школі мистецтв Тіша Нью-Йоркського університету Хлої почала вивчати кіновиробництво. Її життя кардинально змінилося після випуску фільму "Пісні, яких мене вчили брати", згодом були у 2017 – "Наїзник", у 2020 – тріумфальна стрічка "Земля кочівників", а у 2021 – фільм "Вічні".
  • У 2020 році Хлої Чжао отримала головний приз Венеційського кінофестивалю. Того ж року її також номінували на "Золотий глобус" як режисера та сценариста фільму "Земля кочівників".