Образ Ані Тейлор-Джой називають одним з найцікавіших. Над створенням макіяжу для акторки працювала зіркова візажистка Джорджі Ейсделл, а над вишуканою зачіскою чаклував hair-стиліст Грегорі Рассел.

Вам буде цікаво: Прямі та кольорові: Джіджі Хадід показує головний б'юті-тренд 2021

Б'юті-образ Ані Тейлор-Джой для Еммі-2021

Майстриня макіяжу Джорджі Ейсделл розповіла, що джерелом натхнення для звабливого і модного мейк-апу слугувало вбрання Ані – вишукана сукня від Dior. "Я хотіла витримати макіяж очей м'яким і класичним, а, щоб доповнити блідо-жовтої сукні вибрала яскраво-червону помаду для губ. Аня Тейло-Джой додала ще жовте оперне пальто та коштовності", – зазначила Ейсделл.

Аби отримати ідеальний тон на обличчі та підготувати шкіру до нанесення косметики, візажистка використовувала сироватку Dior Capture Totale CELL Energy та Dior Capture Dreamskin Care & Perfect. Тональну основу вона обрала також від Dior – Forever Skin Glow, потім нанесла коректор Dior Forever Skin Correct та пудру з нової колекції Dior Forever Cushion Powder. Лише після цього майстриня макіяжу перейшла до контурингу, використовують палетку Dior Backstage. Щоб надати обличчю Ані Тейлор-Джой свіжого вигляду і трішки кольору на щоки, Ейсделл використала рум'яна Dior Rouge у відтінку Millefiori.

Для макіяжу очей акторки зіркова візажистка нанесла тіні з палетки Diorshow Mono Couleur Couture. Легендарною тушшю Diorshow у чорному кольорі майстриня витягнула і закрутила вії зіркової красуні, а брови оформила за допомогою Diorshow Brow Styler у відповідному відтінку, який підходив білявці, аби не створювати неприродного контрасту.

Головний акцент у мейк-апі Ані Тейлор-Джой зробили на губах рідкою червоною помадою Rouge Dior Ultra Care у знаковому відтінку 999. А для контуру губ використали олівець Dior Contour Lipliner.

Завдяки унікальній зовнішності Ані Тейлор-Джой та професійному макіяжу, який вдало підкреслив красу обличчя зірки, вона продемонструвала у своєму образі ідеальний баланс ретро-шику та сучасного гламуру.

Макіяж
Макіяж на червону доріжку / Фото з інстаграму @georgieeisdell

Б'юті-образ
Б'юті-образ Ані Тейлор-Джой / Фото з інстаграму @georgieeisdell

Макіяж
Ідеальний макіяж губ / Фото з інстаграму @georgieeisdell

Зачіска
Оригінальне плетіння / Фото з інстаграму @gregoryrussellhair

Зачіска
Святкова зачіска /
Фото з інстаграму @gregoryrussellhair