Оскільки жінки прагнуть сповільнити процес старіння, а нефритовий масажер обіцяє в цьому допомогти, то tochka.net розповіли про властивості б’юті-інструмента та спосіб його застосування.

Вам буде цікаво: Допоможуть зберегти молодість шкіри: 5 б'юті-звичок, які варто мати в 30 років

Що таке нефритовий масажер

За допомогою нефритового ролика можна самостійно робити масаж обличчя. Здавна інструмент використовували в традиційній китайській медицині. Адже у тих краях нефрит вважають царем серед усіх натуральних каменів. Тому його використовують в косметичних цілях для краси обличчя.

Які функції виконує нефритовий масажер

  • Оскільки камінь зберігає низьку температуру, то після масажу ним вдається зняти набряки на обличчі, вирівняти тон шкіри, покращити кровообіг та активізувати лімфодренаж.
  • Якщо наносити доглядовий продукт на обличчя нефритовим роликом, то в результаті ви живитимете шкіру киснем, а крем чи лосьйон ефективніше проникатиме в шкірні тканини.
  • Нефритовий масажер рекомендують використовувати при лімфатичному масажі. Таким чином вам вдасться позбутися зайвої води і токсинів в організмі.


Камені для масажу обличчя / Фото Pexels

Як користуватися нефритовим масажером

Найголовніше – це робити масаж за правильною технікою. Нефритовий ролик може принести більше шкоди, ніж користі, якщо користуватися ним неправильно.

  • Починайте масаж з шиї. Повільно рухаючись вгору до обличчя, стимулюйте роботу лімфатичної системи. Згодом великим боком ролика починайте проводити по шиї знизу до верху, легенько натискаючи.
  • Далі масажуйте підборіддя. Великою стороною нефритового масажера проведіть по підборідді та переходьте до вилиць. Направляйте кожен рух від середини підборіддя до мочки вуха. Зробіть кілька таких маніпуляцій.
  • Особливу увагу зверніть на ділянку навколо очей, яку потрібно масажувати меншим боком ролика. По 5-10 разів проведіть масажером від зовнішнього боку ділянки під очима до внутрішнього. Завдяки цьому зникне набряклість.
  • Закінчуйте масаж на чолі. Великим роликом проводьте від середини чола спочатку в один бік до скроні, а потім в інший. Зробіть по 5-10 повторень.


Масажери для обличчя / Фото Pexels