Не завжди дорога косметика є запорукою ідеального макіяжу. Cosmopolitan назвав 3 помилки у мейк-апі очей, які заважають вам отримати бажаний результат.

Також цікаво: Шкідливі б'юті-звички, від яких обов'язково потрібно позбутися

3 помилки в макіяжі очей

  • Не використовувати базу. Якщо ви плануєте наносити на повіки сухі тіні, то їм потрібна основа, на якій вони б могли якісно закріпитись. У протилежному випадки вони почнуть сипатись та збиратися у складці рухомої повіки. Існують 3 найбільш поширені види бази під тіні: основа або праймер для повік, кремові тіні – забезпечують стійкість, додають інтенсивності і глибини пігменту, а також тональний крем – бюджетний варіант, який потім потрібно припудрити.
  • Поєднування будь-яких кольорів. Аби макіяж очей мав привабливий вигляд, потрібно використовувати 3 відтінки тіней для повноцінного мейк-апу. Важливо, щоб ці відтінки гармоніювали між собою.
  • Використання одного пензля. Для створення професійного макіяжу очей варто використовувати 3 пензля для нанесення тіней: плоский, пухнастий та скошений для роботи з лінією росту вій. Інколи плоский пензель можна замінити подушечкою пальця, адже він призначений для рівномірного розподілення тіней на рухомій повіці. Пухнастим пензлем потрібно розтушовувати лінію переходу одного відтінку в інший, аби не було контрасту. Якщо затемнити зовнішні кутики очей та рухомі складки, то погляд стане яскравішим і виразнішим.