Тренд на чоловічий макіяж різними способами підтримують та популяризують світові бренди декоративної косметики. Наприклад, навіть Chanel випустили цілу чоловічу лінійку, яка включає тональний крем, підводку для очей і бальзам для губ.

Також цікаво: Кольорові стрілки: головний хіт літа демонструють на собі сестри Хадід, Ешлі Грем та інші

Інші б'юті-бренди також продовжують стирати межі в індустрії краси: Givenchy, MAC і Tom Ford випускають косметичні засоби, які позиціонують як чоловічі або гендерно нейтральні, а Maybelline New York та Covergirl все частіше співпрацюють з чоловіками-блогерами. У 2020 році Dior продемонстрували, як чоловіки вдало можуть носити неоновий макіяж.

Чоловічий макіяж – новий б'юті-тренд

Чоловіки завжди могли самовиражатися за допомогою макіяжу. Проте тепер таке явище стало ще й трендовим. Раніше чоловічий мейк-ап любили рокери. А в наш час, коли весь світ бореться за рівноправність, макіяж на обличчі чоловіків має особливо символічний вигляд.


Чоловічий макіяж з чорною підводкою / Фото з інстаграму Chanel

На подіумах модних показів можна побачити чоловіків-моделей, які сміливо та ефектно крокують з неоновими губами, яскравими смокі-айс або взагалі з гримом на все обличчя. Косметика також вдало може скорегувати зовнішній вигляд будь-якого чоловіка: вирівняти колір обличчя, зробити його більш фактурним і рельєфним, приховати видимі недоліки, підкреслити форму брів чи додати бороді виразності.


Неоновий макіяж на чоловіках / Фото Getty Images

Зокрема, згаданий б'юті-тренд дозволяє не лише виразити власну сміливість, але й креативність. Надихайтеся ідеями чоловічого макіяжу зі соцмереж.