Губам в холодну пору року потрібен особливий догляд. Тому варто запобігти появі сухості і тріщинок, пише Harper's Bazaar.

Читайте також: Як ефективно та швидко прибрати почервоніння з обличчя: корисні поради

Як уникнути обвітрених губ взимку

  • Користуйтеся гігієнічною помадою. Щоразу перед тим, як вийти надвір взимку, нанесіть зволожувальний косметичний продукт на губи, який слугуватиме захисною плівкою губам від вітру. У холодну пору варто користуватися гігієнічною помадою зі щільною текстурою на основі воску чи олій.
  • Застосовуйте нічну маску для губ. Завдяки тому, що засіб діятиме протягом всієї ночі, він ефективно допоможе загоїти тріщинки на губах. Щоб зробити маску для губ самостійно, змішайте кокосову олію з коричневим цукром, і нанесіть суміш перед сном. Також ви можете скористатися звичайним бальзамом.
  • Не використовуйте стійкі помади. Взимку варто відмовитися від помад, які сушать губи. Стійкі засоби для макіяжу губ містять більше інгредієнтів, які сприяють сухості шкіри, а також глибше проникають в дерму, внаслідок чого згодом з’являються тріщини. Зокрема, завжди готуйте шкіру губ до нанесення помади: скрабуйте 1-2 рази на тиждень та зволожуйте.
  • Вітамін A для здоров’я губ. Аби шкіра губ була в хорошому стані взимку, потрібно дбати про неї зсередини. Вітамін A та продукти, які його містять, можуть допомогти. Для цього варто вживати вітамінні добавки та такі продукти, як буряк, моркву, обліпиху та фрукти помаранчевого кольору. Але перед цим варто проконсультуватися з лікарем.