Досягти красивого підтягнутого тіла можна і в домашніх умовах. Зірки, фітнес-тренери та чимало інфлюенсерів також підтримують цю думку. Проте домашні тренування потрібно виконувати регулярно, не лінуватися, скласти комплекс ефективних вправ. До трійки найбільш дієвих входять наступні.

Також корисно Від "ангела" Victoria’s Secret: 6 головних б'юті-секретів Ромі Стрейд

Ефективні вправи, які варто виконувати щодня

Планка

Виконувати вправу потрібно на випрямлених руках чи на ліктях. Планка може бути класичною або боковою. Будь-яка з варіацій фіксації положення чудово тренує м'язи кору, зміцнює руки та прес. Починайте з коротких часових інтервалів у планці та поступово збільшуйте їх.

Віджимання

Вправа підійде для тих, хто мріє про рельєфні руки та ефектне декольте. Вчіться віджиматися. Початківцям немає необхідності відразу починати з найскладнішої версії: якщо виконувати всі вимоги і дотримуватися правильної техніки, то віджимання від колін дають чудовий результат.

Тренування
Домашнє тренування для красивої фігури / Фото з інстаграму @izabelgoulart

Присідання

Тренування, яке включає присідання, є найбільш ідеальним для зміцнення стегон і сідниць. Вправа не вимагає дотримання однієї конкретної техніки – для впевненості потренуйтеся кілька разів за допомогою роликів на ютубі.