Перший в історії аромат KAWS отримав назву Mirror (у перекладі з англійської – "Дзеркало"). Цікаво, що на створення власних парфумів художника надихнув його багатогранний і багаторічний досвід.

Про б'юті Леді Гага знову береться за косметику: які тіні для щоденного макіяжу презентувала співачка

Comme des Garçons і KAWS представили нові парфуми Mirror

Мускусний аромат Mirror буде особливо популярним серед прихильників одягу в стилі стрітстайл. Композицію складають верхні ноти листя куркуми, олії кореня й неролі у поєднання зі середніми нотами цвітіння апельсину. Також аромат містить сухі ноти кашеміру, sinfonide та смоли. У результаті Mirror має мускусно-квітковий запах з амбровим акордом.

Представники Comme des Garçons зазначають, що поки невідомо, чи Mirror зможе стати улюбленцем споживачів їхньої продукції і скласти конкуренцію їхньому аромату Rouge, який тривалий час продовжує залишатися лідером у продажі.

Щодо паковання парфумів, то тут зробили акцент на авторському персонажі KAWS. "Компаньйон" дизайнера "тоне" у червоній калюжі на прозорому флаконі. Цей персонаж вже став синонімом художника KAWS і фігурував у його колаборація з Dior, Uniqlo і HUMAN MADE.

Парфуми KAWS & Comme des Garçons вартістю 100 доларів будуть доступні для купівлі з 14 жовтня.

Парфуми
Парфуми Mirror / Фото з інстаграму KAWS

Парфуми
Зворотний бік флакону Mirror / Фото з інстаграму KAWS

Персонаж
Авторський ексклюзивний персонаж KAWS / Фото з інстаграму Comme des Garçons