Сухий масаж вважають одним із найбільш дієвих способів повернути своє тіло в тонус. Зокрема, процедура поєднує в собі лімфодренаж, стимулює циркуляцію крові, бореться з целюлітом та виконує функцію скрабу.

До теми: Катерина Кухар показала вправи для ідеальної фігури: тренування, яке під силу кожному

Переваги масажу сухою щіткою

Цікаво знати, що масаж сухою щіткою – це не новітня косметологічна процедура. До нього вдавалися ще наші бабусі. Проте колись у них не було можливості вибрати спеціальну щітку, яка ідеально підійде саме до вашого типу шкіри та зможе вирішити конкретну проблему певної ділянки тіла.

Перш ніж придбати б'юті-інструмент, зверніть увагу, щоб щітка мала щетину із натуральних ворсинок відповідної жорсткості, була якісною і зручною для використання. Також, роблячи масаж своїми руками, спрямовуйте рухи в бік серця. Адже у цьому напряму рухається лімфа. Перед процедурою переконайтеся, що тіло і щітка сухі, а опісля не забудьте прийняти душ.


Щітки для сухого масажу / Фото Pexels

Масаж сухою щіткою можна повторювати щодня по декілька хвилин, якщо у вас немає індивідуальних протипоказань. Адже такий масаж має чимало переваг.

  • Суха щетина спеціальної щітки прибирає відмерлі клітини з поверхні шкіри, чим стимулює процес регенерації, що згодом призводить до гладкості і пружності дерми.
  • Сухий різновид масажу володіє детокс-ефектом, виводить зайву рідину і зменшує набряки, тому після кількох процедур тіло помітно підтягнеться.
  • Будь-який масаж підвищує м'язовий тонус, а розтирання щіткою – не виняток.
  • Dry brushing ефективно бореться з целюлітом.
  • За допомогою регулярного масажу сухою щіткою можна позбутися від багатьох недоліків на тілі. Серед них: акне, розтяжки.
  • Б'юті-процедура захищає від вростання волосся на тілі.