Пандемія не повинна бути завадою для святкового настрою. Аби його покращити, слід почати зі створення модної і красивою зачіски. Адже, як може гарне відображення у дзеркалі не тішити дівчину.

До теми: Щоб сподобалось вчителям і вам: манікюр на останній дзвоник 2021 – стильні ідеї

Красиві зачіски на останній дзвоник для короткого, середнього і довгого волосся

Плетіння

Акуратна коса чи інше стильне плетіння може прикрасити будь-який образ. Деякі з модних варіацій зачіски легко зробити своїми руками і не потрібно на це витрачати багато часу. Урізноманітнити плетіння можна золотистою або сріблястою прикрасою у мінімалістичному стилі.

Стильні локони

На останній дзвоник також можна піти зі зачіскою, яка відповідатиме останнім модним тенденціям. А легкі локони з трендовою недбалістю – саме те, що треба.

Пучки

Ще одна універсальна і модна укладка на усі випадки життя. У 2021 популярними є як гладенько зачесані пучки, так і вільні варіації. Під час створення такої зачіски важливо озброїтися шпильками і стайлінговими засобами. Адже пучок слід надійно закріпити і надати йому бажаної форми.

Хвіст

Зачіска підійде власницям середнього і довгого волосся. Якщо ваша стрижка не дозволяє усі пасма зібрати в хвіст, то можна розділити шевелюру на 2 частини – на маківці закріпити лише декілька локонів, а основну частину залишити розпущеною. Щоб хвіст мав красивий і модний вигляд, його основу можна обкрутити 1 пасмом, яке потім потрібно буде акуратно закріпити і сховати шпильку, або скористайтеся аксесуарами для волосся, якщо дозволяє шкільний дрес-код.

Традиційні зачіски з бантом

Щоб потішити вчителів і батьків, слухняні дівчата можуть вибирати серед зачісок з бантами. Проте це не означає, що ви матимете вигляд, як ваша бабуся кілька десятиліть тому. Hair-індустрія вражає різноманітними стильними способами використання банта і стрічок для волосся.