Рельєфне тіло і молоде обличчя Джей Ло надихає і мотивує інших людей. За словами співачки, вона багато працює над собою.

Вам буде цікаво Прості хитрощі в макіяжі, які допоможуть завжди виглядати свіжо і молодо

5 секретів Дженніфер Лопес, завдяки яким вона у 52 виглядає на 30

  • Вода. Джей Ло протягом всього життя п'є багато води. Вона робить це особливо під час і після тренувань, аби уникнути зневоднення, пришвидшити метаболізм і вивести зайві речовини з організму. Щодня Дженніфер випиває не менше 2, 5 – 3 літрів чистої води.
  • Відмова від алкоголю і кофеїну. Відома красуня належну увагу віддає стеженню за здоров’ям своїх внутрішніх органів. Вже декілька років Джей Ло не п’є кави та алкогольних напоїв. Таким чином вона позбувається від зайвого навантаження на серце, печінку і нирки.
  • Харчування. Співачка повністю відмовилася від фаст-фуду, напівфабрикатів і швидких вуглеводів. Натомість знаменитість дотримується чистого харчування, зокрема їсть продукти із високим вмістом білків та корисних жирів. Її стандартний прийом їжі включає в себе курку або рибу з кіноа, а також велику порцію свіжих овочів. Цікаво й те, що Дженніфер Лопес обожнює свинину, але дозволяє її собі вкрай рідко.


Секрети ідеальної зовнішності Джей Ло / Фото з інстаграму зірки

  • Перекус. Лопес втамовує відчуття голоду не шоколадним батончиком чи печивом, а розумним перекусом. Між прийомами їжі вона споживає фрукти та овочі, протеїновий коктейль, щоб надовго зарядитися енергією.
  • Тренування. Дженніфер Лопес тренується 7 днів на тиждень і поєднує різні типи навантажень. Вона займається у залі 4-5 разів на тиждень, а також ходить у танцювальну студію. Співачка тренує усі групи м'язів, роблячи найбільше навантаження на руки, спину, прес і сідниці. Її найулюбленіші вправи: підтягування, віджимання, присідання різних видів, скручування і випади. До речі, на своїй сторінці в інстаграм Джей Ло часто показує, як виконує ті чи інші вправи. Щодо кардіо, то артистка полюбляє ранковий біг та катання на велосипеді. А найбільша пристрасть – танці. Окрім позитивних емоцій, вони дарують й гарне кардіонавантаження.