Еліна Федорова – українка, яка переїхала в Лос-Анджелес і стала професійною моделлю. Дівчина у своєму проєкті ділиться б'юті-таємницями. Крім того, на ютуб-каналі вона публікувала відео, у якому розповіла, як зберегти молодість і красу шкіри та про техніку самомасажу для привабливого овалу обличчя.

Читайте також Чиста та сяюча шкіра: рецепт дієвої домашньої маски з 2 інгредієнтів

Самомасаж для красивого овалу обличчя

Один доктор медичних наук сказав: "Те, що ви робите зі своєю шкірою в 20 років, відобразиться на ній, коли вам буде 40 – 50 років". За його словами, дбати про свою зовнішність потрібно з юного віку, а не тоді, коли з'являться виразні ознаки старості. У своєму відео Еліна, опираючись на наукові доведення, розповіла, як старіє шкіра та які існують методи продовження молодості.

Зокрема, модель продемонструвала техніку самомасажу, регулярне повторення якого допоможе вам отримати красивий овал обличчя та покращить стан шкіри.

Дивіться на відео, як робити омолоджувальний масаж обличчя самостійно:

Малопомітні фактори, які впливають на шкіру

Щоб самомасаж був ефективним, необхідно враховувати всі фактори, які можуть впливати на нашу шкіру, зазначає eucerin.ua.

Спосіб життя

Окислювальний стрес – основна причина зовнішнього старіння шкіри.

Харчування

Необхідно харчуватись збалансовано, щоб шкіра отримувала всі потрібні вітаміни. Фрукти та овочі, які забезпечують надходження антиоксидантів, допомагають обмежити шкідливий вплив вільних радикалів на шкіру.

Для того, щоб підібрати збалансоване харчування, потрібно звернутись до дієтолога.

Куріння

Куріння знижує еластичність та змінює колір шкіри.