Алекс Браунсел, співзасновник і креативний директор Bleach London, пояснює для Vogue, що мікропилення – це техніка підстригання кучерявого волосся власноруч, яка спрямована на видалення "мертвих" та посічених кінчиків волосся. Експерт рекомендує стригти волосся кожні 4-6 тижнів, якщо ви прагнете мати здоровий вигляд волосся та сприяти його росту.

Вас також зацікавить: Hair-тренди осені: що зробити зі своїм волоссям у новому сезоні

Як самостійно підстригти посічені кінчики на кучерявому волоссі технікою мікропилення

Для жінок, у яких кучеряве волосся 3 і 4 типів, Браунсел радить використовувати «горизонтальний підстригаючий рух», аби уникнути тупих кутів на волоссі. А тим, у кого прямі пасма, варто підстригати волосся невеликими вертикальними рухами.

  • Розділіть кучері. Насамперед розпустіть волосся, розділіть його на 4 рівні частини та закріпіть за допомогою спеціальних затискачів або гумок, використовуючи техніку "гарячого хрестового пучка": розділіть волосся посередині, потім із цих половинок зробіть ще 2, розділяючи їх горизонтально над вухом.


Як підстригти кучеряве волосся самостійно / Фото Pexels

  • Мікропилення. Тепер працюйте із кожною секцією окремо. Беріть по маленькому пасму та перевіряйте, чи є роздвоєні волосини (посічені кінчики), тоді горизонтальним рухом обрізайте їх. Робота повинна бути кропіткою і повільною для отримання якісного результату. Починайте із волосся знизу, нашаровуючи пасма.
  • Завершальний штрих. Після стрижки застосуйте спеціальну олію для живлення та зволоження волосся. Також використовуйте її завжди, коли відчуватимете сухість локонів.