Колір Very Peri – це синьо-фіолетовий відтінок із червонуватим підтоном. Такий колір має передати радісний настрій та надихати на сміливі творчі рішення. Почати можна із макіяжу чи манікюру.

До теми Нова класика: манікюр кольору матча – трендові ідеї

Стильний манікюр у кольорі Very Peri

Автори також називають колір "допитливим та інтригуючим, що оживляє творчий дух". Його завдання – допомогти "прийняти ландшафт можливостей, що змінився". Цікаво, що Peri у перській міфології – це витончені крилаті духи, відомі своєю красою та пустотливістю.

Віцепрезидентка Інститут кольору Pantone, Лорі Прессман зазначає: "Колір року відображає глобальні інновації та перетворення, що відбуваються. Оскільки суспільство продовжує усвідомлювати, що колір є важливою формою спілкування та способом виражати та впливати на ідеї та емоції, залучати та спілкуватися, складність цього нового синього відтінку з червоно-фіолетовим присмаком наголошує на величезних можливостях, які відкриваються перед нами".

Very Peri одразу полюбився майстрам краси. Вони почали активно використовувати різні його варіації для створення ефектних і модних б'юті-образів. Вам також варто спробувати новий відтінок у своєму стилі. Почніть із чогось мінімалістичного та від цього не менш важливого. Наприклад, трендовий нейл-дизайн. Надихайтеся добіркою ідей.


Блиск новорічної ночі / Фото з інстаграму @glosshouse


Зимовий манікюр у найголовнішому кольорі року / Фото з інстаграму @colorsbeauty.pl


Яскраве кольорове поєднання / Фото з інстаграму Тома Бачіка


Мікс стильних відтінків / Фото з інстаграму @makeup.ua


Геометричний нейл-арт / Фото з інстаграму @makeup.ua


Яскравий варіант манікюру / Фото з інстаграму @makeup.ua


Оригінальний нейл-дизайн / Фото з інстаграму @makeup.ua


Подвійний френч / Фото з інстаграму @makeup.ua


Розкішний манікюр для будь-якого образу / Фото з інстаграму @makeup.ua