Тренування, яке Меган Руп виконує щоранку після сну, передбачає не лише покращення вашої форми, а й сприяння хорошому настрою на весь день. InStyle пише, що тренерка вмикає веселу музику та насолоджується виконанням легких вправ, бо уявляє, як це корисно вплине на її тіло.

Вам буде корисно: Домашнє тренування Аніти Луценко, яке допомагає позбутися втоми та болю в спині

Які вправи виконувати, аби мати красиву фігуру

Тут зібрано 6 ефективних та простих вправ, у яких робиться акцент на прес. ABS – це така форма фітнесу, на якій спеціалізується зіркова тренерка Меган Руп. Тренування, яке вона робить щоранку базується на цій техніці. Виконувати його можна будь-де та спеціальний інвентар не потрібен.

Візьміть килимок для йоги і станьте у позу дощечки: руки покладіть на килимок на ширину плечей, центр живота потягніть у напрямку до хребта, лікті нехай будуть розслабленими, уявіть, що вони ростуть із плечей.

  • Тягнути коліна. Підніміть праве коліно та дотягніться ним до правого ліктя. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу 4-8 разів. З іншою ногою та рукою зробіть те ж.
  • Склоочисник. Права нога повинна бути прямою, проводьте пальцями до правого кутка килимка для йоги. Поверніть її на місце і зробіть 4-8 повторень. На іншу ногу теж.
  • Павук. Повторіть такий рух, як у склоочиснику. Проте цього разу тягніть праве коліно у бік правого біцепса. Повторіть вправу на обидні ноги по 4-8 разів.

ABS на спині

Ляжте спиною на килимок для йоги так, щоб нижня частина спини його торкалася.

  • Підбори на підборах. Зігніть ноги в колінах, а голову зафіксуйте у долонях, груди повинні тягнутися доверху. Торкніться обома п’ятками, з’єднуючи коліна, і поверніть ноги у вихідне положення. Виконайте 8-12 повторень.
  • Стільниця з натисканням на долоню. Ноги підніміть вгору та зігніть у колінах, створюючи опік, коли натискаєте на них долонями. Зафіксуйте положення на 15-30 секунд.
  • Алмазні підйомники. Зведіть пальці ніг разом, а коліна навпаки розведіть по боках. Ваші ноги повинні утворити фігуру, яка нагадуватиме ромб. Руки тримайте за головою, а ноги підіймайте та опускайте. Повторіть вправу 8-12 разів.

Аби тренування було ефективнішим, повторіть комплекс вправ 2-3 рази.