Маску для волосся за рецептом Тетяни потрібно використовувати регулярно. Необхідні інгредієнти для приготування суміші є доступними, вона поста в приготуванні та корисна для волосся. Зокрема, косметологи рекомендують проводити доглядові процедури якомога частіше, щоб зберігати свою красу та проявляти любов до себе.

Цікаво дізнатися: Коротке волосся краще, ніж довге: найстильніша ексучасниця проєкту "Холостяк" розповіла чому

Тетяна Литвинова додає: "Я впевнена, що більшість зі мною погодиться, якщо я скажу, що волосся – це 50 відсотків краси. Красива розкішна шевелюра – це мрія багатьох. Моє волосся намагалися вбити дуже багато разів. Постійні плойки, випрямлячі, фен – це все реальність, яка шкодить волоссю".

Маска з червоної глини проти випадіння волосся

Що вам знадобиться?

  • 2 столові ложки червоної глини;
  • 1 столова ложка води;
  • 1 жовток яйця;
  • 2 столові ложки реп’яхової олії.

Аби приготувати маску проти випадіння волосся, насамперед залийте глину водою та розмішуйте, допоки не утвориться консистенція густої сметани. Додайте жовток і реп’яхову олію та перемішайте усі інгредієнти, щоб утворилася однорідна консистенція.

Маску потрібно наносити на корені волосся. Потім одягніть спеціальну шапочку, а через 15 хвилин змийте маску за допомогою води і шампуню. Волосся можна висушувати феном, але не забувайте, що прилад не можна підносити ближче, ніж на 10 сантиметрів до голови, аби уникнути погіршення стану локонів.

Дивіться, як приготувати маску з червоної глини проти випадіння волосся: відеорецепт