Існують шкідливі звички, яким ми не надаємо належної уваги, але вони негативно впливають на організм та провокують його відкладати зайві калорії. На ютуб-каналі Шпильки розповіли про звички, яких потрібно позбутися, якщо ви хочете схуднути.

Читайте також: Як мати красиву фігуру без особливих навантажень: ранковий ритуал зіркової тренерки Меган Руп

Які звички заважають схуднути

  • Недосип. Якщо ви мало спите, то організм не встигає відновлювати енергію, тому мозок подає сигнали в організм, який дає відчуття голоду, щоб ви поїли та поповнили енергетичні запаси. Також недостатня кількість сну сповільнює метаболізм.
  • Ранок без склянки води. Після сну слід випити склянку води, аби "розбудити" метаболізм та посприяти виведенню токсинів із клітин.


Як досягти стрункої фігури / Фото Unsplash

  • Відмова від ранкової зарядки. Завдяки фізичним навантаженням, які ви будете виконувати зранку, спалюватимуться зайві калорії, пришвидшуватиметься метаболізм та понижується апетит. Тренування вдень не зможуть настільки привести організм в тонус.
  • Скупий сніданок. Їжа зранку повинна бути найбільш калорійною у порівнянні з вечерею, а обід необхідно, щоб був середньої калорійності. Після сніданку організм ще матиме цілий день, аби перетравити продукти, які можуть утворювати жирові відкладення.
  • Залишати солодощі "на потім". Солодкі та хлібобулочні продукти слід їсти до обіду. Таким чином вони негативно не відобразяться на вашій талії. А фрукти та ягоди можете відкласти до вечері