Інколи погляди чоловіків на красу можуть дивувати. Вони поділилися з Cosmopolitan ознаками сексуального макіяжу на обличчі жінок.

Вам буде цікаво: Помилки візажистів-початківців: що заважає молодим майстрам макіяжу досягти успіху

Ознаки привабливого макіяжу на думку чоловіків

  • Блиск на шкірі. Чоловіки кажуть, що матова шкіра на обличчі жінки асоціюється у них з великою кількістю тонального крему, що не є природним. Ефект сяйва на шкірі їм здається більш сексуальним.
  • Стрілки на повіках. "За допомогою стрілок дівчата роблять очі більшими, мені це здається дуже привабливим: очі одразу притягують чоловічі погляди", – пояснює 27-річний Станіслав. Він вважає, що виразний погляд у жінки свідчить про її сміливість та впевненість у собі, тому з нею хочеться познайомитися.


Який макіяж приваблює чоловіків / Фото Instagram / @ignatmakeup

  • Природні брови. Надто контрастні брови не подобаються чоловікам. Вони кажуть, що брови повинні мати натуральний доглянутий вигляд. Тому варто регулярно робити корекцію.
  • Губні помади в ягідних відтінках. Бліді губи чоловікам, за їхніми словами, не подобаються, але й криваво-червоні також відлякують. 32-річний Ігор розповідає, що немає нічого кращого, ніж наче сліди від з’їдених ягід на губах жінки.
  • Непомітна туш. Представникам чоловічої статі подобаються довгі вії в дівчат, але надмірні залишки туші додають погляду штучності. Вії варто фарбувати тушшю так, аби її не було помітно. Товсті та склеєні пучечки вій на очах – це не те, що приваблює чоловічу увагу.


Чоловіки назвали ознаки сексуального макіяжу / Фото Instagram / @yana_leventseva

  • Легкий рум’янець. "Щічки як з морозу" – ось що чоловіки вважають сексуальним. Адже бліді щоки сигналізують про можливу хворобливість.
  • Блиск на губах без ефекту вологості. Чоловікам не дуже подобається, коли у жінок липкі губи. Вони рекомендують глянцевий блиск для губ замінити матовим. "Мені подобається, коли губи у дівчини підмальовані, але ненав’язливо, і трішки блистять", – додає 35-річний Олександр.