Cosmopolitan пише, що нещодавно багато іноземних ресурсів опублікували матеріали, у яких відкрили б’юті-таємницю Вікторії Бекхем. Знаменитість однаково прискіплива як до вибору косметики та професійного догляду, так і до дієт.

Читайте також: Таємниця свіжого погляду: як Белла Хадід прибирає мішки під очима

Як мати ідеальну шкіру та блискуче волосся

Продуктом харчування, який допомагає зберігати чудовий стан шкіри та волосся, є лосось. Саме м’ясо цієї риби насичене жирними кислотами, омега-3 та омега-6. Якщо ви зробите його складовою вашої дієти, то інгредієнт сприятиме підтримці вологи в епідермісі, запобігатиме появі зморшок та запальних процесів, боротиметься з пігментацією, допомагатиме шкірі залишатися пружною.

Зокрема, регулярне вживання лосося позитивно впливатиме на ваше волосся. Воно ставатиме міцнішим та матиме здоровий блиск.

На жаль, ціни на лосось є високими для середньостатистичної жінки. Проте його можна замінити окремими продуктами, які володіють схожим корисним складом.

Чим замінити лосось

  • Лляна олія.
  • Насіння льону.
  • Грецькі горіхи.

Організм найбільше вимагає вживання цих продуктів у період міжсезоння, коли є поширеним авітаміноз. Ви побачите позитивний ефект вже через місяць, якщо включите вищезгадані компоненти у свій раціон харчування.