Новий канал поділився порадами від Тані Брик, які допоможуть уникати помилок під час схуднення. Адже, можливо, саме через них вам не вдається позбутися зайвих кілограмів.

Читайте також: Як змусити всі м’язи працювати: 4 вправи від тренера Анджеліни Джолі

Чому не виходить схуднути

  • Відмова від цілої групи продуктів. Не можна повністю виключати зі свого раціону вуглеводи чи жири.

Суть дієти полягає в обмеженні вживання вуглеводів і жирів, а не в повному їх виключенні. Якщо ви будете себе настільки обмежувати, зробите тільки гірше,
– наголошує Тетяна.

  • Не йдете до мети покроково. Чітка мета та рішучість її досягти – це все, що вам потрібно для схуднення. Слід поділити свій шлях на етапи. Не спішіть і добре обдумайте, що робитимете на кожному з них. "Досягати своєї мети потрібно крок за кроком, – каже учасниця модельного проекту Нового каналу. Якщо ретельно не продумати кроки схуднення, можна швидко здатися, не побачивши миттєвого результату".
  • Шукаєте легкого та швидкого шляху. Насамперед потрібно зрозуміти, що миттєво схуднути неможливо. А різноманітні препарати для пришвидшення процесу можуть лише завдати вашому організму шкоди.
  • Сліпа віра в рекламу. Не завжди, коли на продуктах харчування є позначка "дієтична їжа", то варто споживати лише їх. У цьому делікатному питанні важлива не рекламна наліпка, а склад. Людям, які прагнуть схуднути, варто харчуватися їжею з натуральним складом.
  • Відсутність спорту під час схуднення. За допомогою однієї дієти ви не зможете досягти бажаного результату. "Спорт допоможе вам прибрати небажані кілограми і підтримає тонус м’язів. Та й у цілому він сприятливо вплине на організм", – зазначила модель.