Діджитал-розмову про красу і догляд за шкірою експерти зі всього світу почали символічно – з дихальної практики. Адже в період пандемії також важливо дбати і про ментальне здоров'я. Жизель зазначила, що дихання – це наймогутніша річ, яка в нас є. Воно допомагає "повернутися до нашого центру".

Більше про б'юті: Без пластики та ін'єкцій: секрети ідеальної шкіри і фігури еталону краси Кейт Бланшетт

Нове відео Dior з б'юті-інфлюенсерами

Окрім Жизель, Джоанни й Пітера у розмові для Dior взяли участь б'юті-журналіст Філіп Пікарді, дерматолог Же Джі, ведуча і продюсерка Shanghai Media Group Лей Чен, модель, стилістка, засновниця sustainable-бренду Sami Miro Vintage Самі Міро й паризька естетистка, косметологиня Софі Карбонарі. Знаменитості й інфлюенсери зустрілися в Zoom. Вони говорили про те, як змінилися погляди на красу й індустрію загалом за останні декілька років.

Експерти погоджуються один з одним, що тепер у фокусі уваги – очі й догляд за ними. Адже через постійне носіння захисної маски макіяж губ частково втратив свою актуальність. Тому б'юті-інфлюенсери поділилися технікою лімфодренажного масажу періорбітальної ділянки та іншими корисними таємницями краси, дієвість яких перевірили на власному досвіді.

Дивіться нове відео Dior зі світовими б'юті-інфлюенсерами: