Належне зволоження, живлення та дотримання ще кількох правил сприятимуть здоров’ю і красивому вигляду вашого волосся. Harper's Bazaar розповів, як доглядати за шевелюрою взимку.

Читайте також: Як доглядати за волоссям після 40 років, щоб воно було густим та блискучим

Зимовий догляд за волоссям

  • Зволоження. Взимку потрібно вдвічі більше зволожувати волосся, ніж ви звикли робити це раніше. У цей період слід регулярно використовувати бальзами та маски для волосся. Аби надмірно не пересушувати волосся шампунем, уникайте надмірного миття голови в холодний період.
  • Живлення шкіри голови. Шкірі в цій ділянці необхідне додаткове живлення. Щоб вона була м’якою, а корені волосся міцними, застосовуйте спеціальні живильні маски, сироватки та олії. Найбільш дієвими є засоби, які потрібно наносити перед сном. Адже за ніч продукт краще вбереться в шкіру та матиме ефективніший результат.
  • Головний убір. Потрібно не лише просто носити шапку, а й ретельно підходити до її вибору. Через неякісний матеріал може з’явитися подразнення на шкірі голови та чола, а стан волосся погіршитися. Синтетичний убір намагнічуватиме локони, тому замість шапки обирайте шовковий або кашеміровий шарф.
  • Висушування феном. Взимку потрібно уникати підсушування волосся феном. У випадках, коли вам потрібно швидко перетворити мокре волосся на красиву укладку, то не забувайте перед використанням фену нанести термозахист на локони.