Візажисти називають макіяж з ефектом вологості на повіках звабливим. Тому ним можна доповнити звичайні виразні стрілки чи smoky eyes, пише Cosmopolitan.

Більше про красу: Запалені вітром щоки: яку шкіру модно мати восени 2020

Як зробити повіки вологими

  • Основа макіяжу – ідеальна шкіра із рівним тоном. Аби досягти такого результату, наносіть косметику на зволожену шкіру, яку попередньо добре "підживили" спеціальними засобами. Також слід обирати тональний крем на масляній основі, і розподіляти його по обличчі тонким рівномірним шаром. Для стійкості макіяжу закріпіть тон пудрою.
  • Спочатку деталі, потім макіяж очей. Аби погляд був виразнішим і гармонійно поєднувався з іншими складовими образу, потрібно звернути увагу на деталі. Насамперед додайте обличчю свіжого вигляду за допомогою рум’ян теплого відтінку. Зокрема, можна скористатися продуктом 2 в 1: рум’янами з мерехтливими частинками, які одночасно можуть слугувати й хайлайтером. Потім попрацюйте із бровами. Їх варто зробити візуально густішими, використовуючи спеціальні тіні та промальовуючи контур брів олівцем. На губи нанесіть прозорий зволожувальний блиск.
  • Головний вологий ефект на повіках. Вам знадобляться сяючі тіні для повік із мерехтливими частинками. Виберіть темніший відтінок і покрийте ним рухомі верхні та нижні повіки. Світлі тіні нанесіть на ділянку від складки повіки до брів. Аби ефект був помітнішим, перед створенням макіяжу очей змішайте тіні із водою у невеликій кількості, і застосовуйте техніку вологого нанесення тіней. Потім проведіть по лінії росту вій м’яким чорним олівцем. А завершуйте звабливий мейк-ап тушшю для вій і використанням блиску для повік.