Боб-каре може виглядати по-різному – залежно від структури і довжини волосся. Власницям густого волосся варто скористатися корисними порадами, щоб зачіска вдало доповнювала образ, а не зіпсувала його.

Читайте більше: Наймодніша стрижка весняного сезону 2021, як у Джессіки Біл

Поради для створення, вкладання та носіння бобу на густому волоссі

  • Не робіть тупого зрізу. Гладенький та ідеально рівний зріз волосся додають стрижці надмірної аристократичності та старомодності. Натомість спробуйте трендовий зріз для густого волосся. Аби його повторити, перукарі використовують ножиці і бритву, які допомагають отримати стильні скуйовджені і грайливі кінчики.
  • Нашаровуйте. Якщо уникати шарів на шевелюрі, то існує ризик отримати "трикутну" зачіску на густому волоссі. Додаткові шари роблять боб пишнішим та більш об’ємним біля коренів.
  • Довші пасма залишайте біля обличчя. Не зрізуйте локони, які можуть красиво обрамляти обличчя, навіть з метою створити багатошаровість. Довгі передні пасма або чубчик – чудовий варіант для бобу на густій шевелюрі.
  • Мінімізуйте використання стайлінгу. В укладанні бобу варто дотримуватися мінімалістичного стилю. Натомість важливо підкреслити природну текстуру волосся. Але необов’язково використовувати для цього багато стайлінгових засобів. Нанесіть на свіжовимите волосся тектстуруючий крем або спрей з морською сіллю, потім руками сформуйте укладку, дочекайтеся, щоб стайлінгових продукт висох, і зафіксуйте локони.
  • Вибирайте боб, залежно від свого типу волосся. Нагадаємо ще раз: кучерявій шевелюрі не підійде стрижка з рівним зрізом, а власницям тонких волосин варто віддати перевагу об’ємним варіантам із безліччю шарів. Таким чином ви зможете уникнути невдалих спроб вкладання неслухняних пасм.

Боб на кучерявому волоссі моделі Алан Аррінгтон

Багатошаровий ретро-боб із французьким чубчиком, який носить Кайя Гербер

Ідея для бобу зі рваною текстурою

Ідеальний французький хвилястий боб з чубчиком від Тейлор Лаше

Акценти за допомогою аксесуарів на подовженому бобі з чубчиком на прикладі Міа Фа