Висипання на обличчі можуть з’являтися після інтенсивного тренування через недостатнє очищення, також шкіра може у певних ділянках "провисати", тому що ви стрімко втрачатимете вагу. Зокрема, почервонінню шкіри після фізичних навантажень можна запобігти.

Вам буде цікаво: Цього не варто робити: 5 поширених помилок у догляді за сухою шкірою

Чому на шкірі є почервоніння після тренування

Власниці світлої шкіри швидше помітять на обличчі почервоніння після занять спортом. Адже, коли ви тренуєтеся, то температура тіла підвищується. Аби організм міг зберігати температуру у межах здорової, то він для цього використовує велику кількість крові, яку переносить до поверхні шкіри, аби збільшити теплообмін. Таким чином кровоносні судини на обличчі розширюються і провокують появу почервонінь.

Такий процес під час тренування є природним, який ще й покращує кровообіг. Проте такий зовнішній вигляд жінкам може не подобатися. До того ж, якщо у вас дуже світла і тонка шкіра, то повернути обличчю звичний колір стає вдвічі важче.

Як позбутися почервоніння на обличчі

Для того, щоб цілковито усунути наслідки природного процесу немає ліків. Проте існують декілька методів, щоб швидше позбутися від почервоніння після тренування.

  • Знижуйте інтенсивність тренування. Насамперед збільшуйте час для відпочинку між підходами, зменшуйте навантаження чи повільніше бігайте.
  • Займайтеся спортом у прохолодному приміщенні чи у місці, на яке прямо не потрапляють сонячні промені. Також носіть спортивну форму з тканин, які пропускають повітря.
  • Після тренування вмивайтеся холодною водою, а після виконання вправ вдома можна використовувати спеціальний косметичний лід.
  • Зволожуйте шкіру одразу після вмивання охолодженим гелем алое вера.
  • Якщо тривалий час не вдається позбутися від почервоніння, то локально замаскуйте тимчасові недоліки зеленим консилером замість нанесення тону на все обличчя.