Даміано Давид продовжує популяризувати чоловічий макіяж. Нещодавно стало відомо про співпрацю співака з Домом Gucci. Нова рекламна кампанія має назву "Gucci Aria". Для зйомок лідер гурту Måneskin спробував новий б'юті-образ: smokey eyes за допомогою чорної помади та прозорий блиск на губах.

Також цікаво: Гламурний макіяж і стильні зачіски: 3 б'юті-образи на всі випадки життя від Джіджі Хадід

Візажисти Gucci створювали макіяж для Даміано за допомогою усіх продуктів з колекції Gucci Beauty. Зокрема, провідні майстри мейк-апу поділилися інструкцією для його створення.

Як повторити макіяж Даміано Давида з реклами Gucci

  • Макіяж очей візажисти виконали за допомогою атласної помади Rouge à Lèvres Satin Lipstick у відтінку 700 Crystal Black. Потім вони додати водостійкий олівець Stylo Contour des Yeux Kohl та ретельно розтушували нанесені засоби.
  • Щоб зробити шкіру обличчя Даміано Давида ідеальною, використовували тональну основу Fluide De Beauté Fini Naturel, яку зафіксували пудрою Poudre De Beauté Mat Naturel.
  • Оформити брови співака візажистам допоміг спеціальний олівець Stylo À Sourcils. Вони не лише промалювали олівцем простір між волосинами, але й стильно зачесали їх вгору.
  • Губи лідера гурту Måneskin виглядали особливо спокусливо завдяки прозорому бальзаму для губ Baume à Lèvres у відтінку 1 Joslyn Clair. Адже у чоловічому макіяжі, як і в жіночому, важливо надати губам вологого і природного блиску.

Давид Даміано
Революційні б'юті-образи / Фото з інстгараму Gucci

Рекламна кампанія
Måneskin співпрацюють з Gucci / Фото з інстаграму гурту

Макіяж
Макіяж личить чоловікам і жінкам / Фото з інстаграму Gucci

Нагадаємо, італійський рок-гурт Måneskin став особливо популярним після перемоги на пісенному конкурсі Євробачення-2021. Артисти здивували не лише запальним виступом, але й модними образами в кастомізованих шкіряних розкльошених штанах і бюстьє Etro та макіяжем очей, густо підкреслених чорним олівцем. 22-річний Даміано Давид продовжує вражати шанувальників ефектними образами, які започатковують нові тренди в індустрії краси.