На своїй інстаграм-сторінці Ельза Госк опублікувала відеоурок, як зробити красиву і модну укладку на щодень, яку потім легко можна трансформувати в елегантну вечірню зачіску. Підписники зірки, яких у неї 6, 6 мільйонів, активно відреагували на її новий допис. Перевага hairstyle моделі у тому, що її може повторити кожна дівчина та насолоджуватися своїм неперевершеним образом.

Вам буде цікаво: Багатошарові стрижки на щодень: 3 ідеї, як вирізнитися за допомогою волосся

Як повторити улюблену зачіску Ельзи Госк

Свою зачіску Ельза Госк називає "From day to night look". Аби зробити денну укладку, вона наносить на чисте і вологе волосся стайлінговий спрей, рівномірно розподіляє його по пасмах, висушує феном і використовує спрей для текстурування та об'єму шевелюри. Після кількох простих кроків красива укладка на кожен день готова.

Для створення вечірньої зачіски Ельза застосовує стайлінговий засіб, виділяє 2 передні пасма, які закріплює шпилькою, щоб вони їй не заважали, а ззаду частину довжини волосся фіксує гумкою в низький пучок, а іншу частину закручує в джгут та закріплює його навколо пучка. Тоді модель повертається до передніх пасм, вирівнює їх та позує з довершеною зачіскою, якою вдало можна доповнити як сукню, так і піджак зі штанами.

Під час процесу Ельза детально коментувала кожен свій крок. А також розповіла, що використовує усі веганські засоби для волосся від бренда Maria Nila Stockholm.

Дивіться на відео, як зробити просту денну та вечірню укладку:

Реакція шанувальників

  • "Хіба є щось, чого ти не можеш зробити?";
  • "Ти впоралася дуже добре з пучком";
  • "Я закохалася в це! Дякую за це, я зроблю таку зачіску на наступні вихідні. Ти повинна робити більше таких типів відео";
  • "Ти занадто мила";
  • "Мейк-ап туторіал наступного разу, будь ласка";
  • "Ти маєш красиве волосся".