Окрім роздумів про ін'єкційні методики омолодження, зірка здивувала прихильників яскравим мейк-апом для церемонії вручення премії YUNA. Ще раніше Jerry Heil заявляла, що хотіла б стати співачкою року.

Дізнайтеся: Як мати гладеньку і підтягнуту шкіру без ботоксу: прості ліфтинг-вправи для обличчя

Полум'яний макіяж Jerry Heil і роздуми про уколи краси

Jerry Heil опублікувала 3 відео та декілька фото в ефектному образі. На одному з відео можна побачити б'юті-перевтілення співачки, а також детально розгледіти мейк-ап у вогняному стилі. Макіяж створювала зіркова візажистка Анна Чепурна. Вона нанесла на повіки виконавиці помаранчеві тіні, провела під очима лінію також кольору, на внутрішні кутики очей додала жовті тіні, а контур уявного полум'я окреслила чорним лайнером. Також погляд зірки візуально зробили виразнішим акуратні чорні стрілки й стильно зачесані вгору брови.

Наступний пост Jerry Heil присвятила роздумам про ін'єкції краси. Вона запитала у своїх підписників, як вони ставляться до механічних маніпуляцій: "укольчиків краси, пластичних операцій, які спрямовані саме на візуальну мінусацію прожитих рочків". Дівчина уточнила, що вона не має на увазі хірургічні втручання задля виправлення стану здоров’я й таке інше.

Я завжди фукала, тому що все це неприродно: як хімія, так і хірургічні втручання. Казала, що сивина і зморшки – це натурально красиво! Так от я досі так вважаю, але курси по фейсбілдингу вже купила і хтозна, куди приведе цей перший крок,
– додала Jerry Heil.

Реакція підписників

  • "Красуня. Мені майже 22, говорити про старість рано, але вважаю, що краще старіти красиво, доглядати за собою – маски, макіяж, манікюр, а ін'єкції – це зайве";
  • "Яка гарна";
  • "Богиня";
  • "Вірю в твою перемогу. Яно, ти найкраща";
  • "Ну все, тепер я хочу такий мейк-ап";
  • "Налякала. Я вже подумав, що хтось підбив".