Принцеса Уельська й дотепер є взірцем жіночої краси. Її макіяж, зачіску, вбрання відтворюють у популярних серіалах та фешн-зйомках. Аби відчути на собі образ цієї леді, можна спробувати повторити її знамениті блакитні стрілки.

Більше про красу: "На себе не схожа": Маша Єфросиніна показала останній ідеальний макіяж перед відпусткою

Макіяж принцеси Діани

Блакитні акценти в макіяжі були модними в 80-х. У 2020 вони знову стали популярними завдяки сучасним трендсеттерам. Б'юті-блогери надихаються прикладами макіяжу знаменитих особистостей. Однією із них є принцеса Діана та її фірмові блакитні стрілки. Повторити її макіяж можна не лише задля красивого, а ще й трендового вигляду.

В одному з інтерв'ю для Vogue, візажистка леді Ді Мері Грінвелл розповіла про те, що принцеса дуже любила експерименти з мейк-апом. Помітно нафарбовані тушшю вії та виділення погляду лайнером синього відтінку були фішками в макіяжі ікони краси та стилю того часу.

Дивіться, як повторити королівський макіяж принцеси Діани:

Окрім блакитної підводки, принцеса Діана любила різні експерименти з макіяжем. Вона водночас демонструвала природну красу і те, як косметикою легко і вдало можна підкреслити переваги своєї зовнішності. Леді Ді була прихильницею "макіяжу без макіяжу", коли це ще не стало тенденцією, яка перевернула індустрію краси. Тому варто пригадати й інші б'юті-образи принцеси, яка вічно житиме у серцях людей.

Приклади ідеального макіяжу принцеси Діани


Принцеса Діана з ідеально розтушованими бронзером і рум'янами / Фото Getty Images


Варіація макіяжу Леді Ді з чорною підводкою по лінії росту вій / Фото Getty Images


Стильний приклад "макіяжу без макіяжу" / Фото Getty Images


Принцеса Діана з легеньким рум'янцем і чорною підводкою /
Фото Getty Images
Ніжний макіяж з нюдовими губами / Фото Getty Images


Мейк-ап з неоновою підводкою / Фото Getty Images​


Блакитна підводка принцеси Діани під чорною вуаллю / Фото Getty Images​