Бренд продукції для нігтів Sally Hansen вже не вперше строює тематичні лаки. Раніше компанія представляла лімітовану лінійку дитячих лаків для нігтів для манікюру на Гелловін. Цього разу символом лінійки став не менш захопливий і містичний образ найбільш легендарної бунтарки та наймоднішої злодійки Disney Круелли де Вілль.

Вам буде цікаво: Краса буває повільною: slow beauty – головний тренд у догляді ХХІ століття

Sally Hansen представили колекцію лаків до виходу фільму "Круелла"

З нагоди виходу фільму "Круелла" від Disney з Еммою Стоун у головній ролі Sally Hansen вирішили створити цікаву лінійку лаків для нігтів. До колекції ввійшли 13 відтінків: від класичних білого та чорного до яскравого глітеру.

Ми раді співпраці над колекцією про найвідомішу модну лиходійку Disney. Ця лімітована лінійка обігрує різні тенденції й орієнтована на сильних жінок, які виражають свою ідентичність через манікюр,
– розповіла про реліз Селія Томбалакіян, віцепрезидентка з глобального маркетингу Sally Hansen.

В українському прокаті фільм "Круелла" з'явиться 28 травня.

Що відомо про фільм "Круелла"

  • Круелла де Вілль – зловісна красуня, яка полювала на "101 далматинця", прагнучи створити з їхнього хутра шубку.
  • У новій стрічці автори вирішили показати цікаву історію Круелли, яка зробила з нею ту безсердечну лиходійку зі "101 далматинця", та пояснять її нездорову любов до чорно-білого кольору.
  • Всі події відбуватимуться в Лондоні у 1970-их роках. Саме тоді Круелла працює прибиральницею, але мріє займатись мистецтвом і дизайном. Дівчина знайомиться з баронесою фон Хельман, яка й надихає її відкрити свою темну сторону.
  • Головні ролі у фільмі "Круелла" отримали: Емма Стоун, Емма Томпсон, Марк Стронґ, Пол Волтер Гаузер.