Серед голлівудських зірок у 1990-х популярними були зухвалі стрижки, які підкреслюють переваги обличчя і візуально додають об'єму волоссю. Особливої уваги заслуговує піксі, які свого часу носили Мег Райан, Вайнона Райдер та Кортні Кокс.

Може зацікавити Прості фарбування, щоб освіжити образ: 5 ідей для кожної жінки

Піксі визнана наймоднішою стрижкою зими 2021

За словами експертів, взимку 2021 найбільш актуальною буде стрижка піксі. Варіант зухвалої зачіски є гібридом бобу та піксі. У ділянці потилиці слід робити стрижку технікою боб-каре, а центральну частину голови перукар повинен ділити на кілька частин, а потім у кожній з них використовувати техніку піксі.

Відома hair-стилістка Сем ЛаБелла зазначає, що піксі стане знову модною завдяки своїй можливості додавати образу сексуальності. Також вона пояснює, що потрібно знати про найгарячішу стрижку нового сезону, яка виглядатиме стильно та ефектно.

"Це дуже грайлива та дуже сексуальна стрижка. Піксі-боб-гібрид – більш універсальна стрижка, ніж класична піксі. Якщо ви шанувальниця бобу, то можете попросити свого стиліста зробити піксі, але зберегти довжину", – розповідає зіркова експертка з питань стилю і здоров'я волосся.


Як підстригти волосся взимку / Фото з інстаграму @angelinaisjesus


Піксі буде в тренді / Фото з інстаграму @this.is.mariah03


Як виглядає стрижка піксі / Фото з інстаграму @ediebcampbell


Стильна укладка / Фото з інстаграму @florencepugh


Вигляд ззаду стрижки піксі / Фото з інстаграму @hannahkleit


Кайя Гербер обирає піксі / Фото з інстаграму @kaiagerber