Важливо додати, що головним фактором розкішного образу є не лише забарвлення, але й стан локонів. Тому не забувайте правильно і регулярно доглядати за волоссям.

До теми: Як виглядати дорого і доглянуто: 5 б'юті-секретів для кожної жінки

Відтінки волосся, які роблять образ дорогим

Платиновий "блонд"

Розкішний колір волосся, який забезпечить багато компліментів від оточуючих. Проте, щоб зберегти бажаний відтінок, доведеться ретельно доглядати за ним. В іншому випадку може з'явитися жовтизна. Зокрема, якщо ви висвітлюєте темні пасма, то робіть це лише з допомогою професіонала та в декілька етапів. Лише тоді можна отримати справді "дорогий" результат.

Фарбування
Модне фарбування / Фото з інстаграму Селени Гомес

Молочний шоколад

Тенденція на натуральні відтінки шевелюри також має розкішний ефект. Перевага молочного шоколаду в тому, що він є універсальним, гармонійно поєднується зі всіма типами зовнішності, надає волоссю сяйливого і текстурованого вигляду.

Колір
Як вибрати дорогий колір для волосся / Фото з інстаграму Ханга Ванго

Чорний шоколад

Якщо вам до вподоби образ запальної брюнетки, то такий колір волосся буде ідеальним вибором. Локони відтінку чорного шоколаду виглядають вишукано і благородно. Проте чорне волосся візуально додає жінкам зайвого віку. Тому такий колір більше підійде жінкам кольоротипу "зима" – світла шкіра, русяве або темне волосся, сірі, блакитні чи карі очі.

Б'юті-акцент
Ефектний б'юті-акцент / Фото з інстаграму Ханга Ванго

Сонячний "блонд"

Білявки – це дівчата, які зачаровують з першого погляду. Теплий "блонд" є особливо ніжним і натуральним відтінком для вишуканого фарбування волосся. Якщо ви прагнете зробити свій образ більш унікальним, то сміливо додавайте своїй шевелюрі карамельних, медових і золотистих ноток.

Стильний відтінок
Дорогий образ зі стильним відтінком волосся / Фото з інстаграму Ханга Ванго

Холодний каштан

Холодний темний відтінок вражає своєю ефектністю та вишуканістю. За допомогою такого кольору волосся можна перетворитися на яскраву, помітну і загадкову жінку. Проте намагайтеся уникнути будь-яких рудих відблисків на пасмах. Натомість віддавайте перевагу легкому сріблястому флеру, матовому ефекту, багатим переливам каштанового кольору.

Приклад
Приклад дорогого кольору волосся / Фото з інстаграму Ханга Ванго